top of page
  • Фото автораШкола 10

Козацькі звитяги шкільного рою «Дунайські джурята»


Шкільний рій «Дунайські джурята» (козацький наставник Гроздєв Владислав Федорович) протягом двох навчальних років активно готувався до міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Підсумком діяльності стала Книга звитяг шкільного рою за 2019-2020, 2020-2021 навчальні роки, друковані матеріали якої можна переглянути за посиланням.

Джурята, попри карантинні обмеження, організовували та брали участь в міських, шкільних заходах та акціях. Показово, що серед членів шкільного рою маємо трьох учасників міського проєкту ДУМ («Дивись у Майбутнє» -2021), двох лауреатів І ступеню міських етапів Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Чисті роси», одного учасника шкільної команди «Здравушка» (учасники міських етапів Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»), двох майстрів з художньої обробки деревини.

Сподіваємось, що карантинні обмеження не стануть на заваді гідної участі наших джурят в міських етапах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної грі «Сокіл» («Джура»). Адже етапи гри дуже складні й вимагають від всіх учасників чималої витримки й гідної підготовки, навіть, у дистанційному форматі. Пропонуємо переглянути презентаційні матеріали юних джурят на етапах «Ватра» та «Книга звитяг» (творчий звіт про роботу рою).


Книга звитяг рою «Дунайські джурята»


Конкурс «Ватра»270 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page