top of page
  • Фото автораШкола 10

Козацький дослідницький проєкт « Дивись у Майбутнє»


24 жовтня 2020 року у дистанційному режимі пройшла учнівська конференція «ДуМ-2020» в рамках щорічного проєкту «Дивись у Майбутнє». Проєкт «ДуМ» започаткований в Ізмаїльському політехнічному ліцеї у 2016 році, але у 2019 році вийшов за межі ліцею і зараз реалізується на місцевому рівні на базі Палацу дітей та юнацтва.

Мета проєкту: активізувати учнівську молодь для дослідження можливих змін у нагальних потребах навчального закладу/міста, навчити учнів та молодь базовим навичкам проєктної діяльності, групової роботи в різновіковій команді, формувати ціннісні ставлення та судження, які слугуватимуть базою успішної реалізації кожної дитини.

На початку 2019-2020 навчального року в нашій школі було організовано козацьку команду-дослідників, яка досліджувала тему «Бібліотеки. Відродження» / дослідження проблеми відвідуваності бібліотек та популяризації читання/. Під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Попової Ніни Федорівни, працівника шкільної бібліотеки Нєдової Жанни Валентинівні учні, тоді ще 7-В класу, обрали локаційні нагальні проблеми, визначили поетапні заходи щодо їх вирішення, а також протягом року реалізовували свій командний міні-проєкт. На підсумковій учнівській конференції команда нашої школи продемонструвала реалізовані кроки та зробила висновки. Дякуємо учням( тепер уже 8-В класу) Дорож Юлії, Велєвій Лілії, Садековій Анастасії, Терзі Ярославу, Мокан Максиму за наполеглевість і прагнення кінцевого результату. Команда працювала дуже плідно та згуртовано. Були проведені якісні дослідження, а виступи на конференції супроводжувалися фото- та відеоматеріалами, діаграмами й таблицями. Сподіваємось, що плідна робота юних дослідників козацького рою 8-В класу принесе свої результати. Бажаємо успіхів на шляху реалізації козацького проєкту!37 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page