top of page
  • Фото автораШкола 10

З Різдвом Христовим !


Різдво – найдивовижніше зимове свято, що має дарувати теплоту й радість кожному. Цьогоріч багато українців долучились до святкування цієї дати саме 25 грудня разом із європейською та світовою спільнотою.

З цієї нагоди вчителями іноземних мов нашої гімназії були проведені тематичні уроки для учнів початкової та середньої ланки. Так, учні початкових класів разом із вчителями англійської мови Садківською Ольгою Анатоліївною та Радєвою Христиною Миколаївною ознайомились із традиціями святкування цього дивовижного свята в англомовних країнах. Дізнались, що українська пісня «Щедрик» стала однією із найвідоміших у всьому світі і була перекладена англійською мовою зокрема. Під час уроку малята вчилися вітати один одного з Різдвом та Новим роком англійською мовою, прикрашали Різдвяну ялинку та виготовляли Різдвяного янгола – охоронця для своїх домівок. Цікавим є той факт, що більшість учнів для оздоблення янголятка обрали жовтий та блакитний кольори. Адже всі бажають захисту саме нашої країни.

Вчитель німецької мови Наліванна Юлія Сергіївна організувала віртуальну екскурсію до Різдвяного ярмарку у Нюрберзі для учнів 5 та 7 класів. Під час уроку учні відпрацьовували мовленнєві навички, віртуально долучаючись до Різдвяного духу в Німеччині

Бажаємо всім мирних зимових свят і віримо, що все буде Різдво й все буде Україна!
44 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page