top of page
  • Фото автораШкола 10

З Великоднем, Україно!


Великодні свята завжди бажані для кожного українця. Це свято надій та сподівань, особливо у сучасному сьогоденні, коли Україна переживає складні часи. До Великодніх свят кожна людина докладає чимало праці й творчості. Таку весняну творчість виявили учні нашої школи. Так, маленькі козачата 2-4 класів разом із вчителями іноземних мов порівнювали традиції Великодня в Україні та Великобританії, виконуючи при цьому цікаві мовленнєві завдання. Вчителі англійської мови Дімітрова А.В., Трембач М.М., Наліванна Ю.С. та Радєва Х.М. підготували спільні навчально-розважальні заходи для діточок у дистанційному форматі.

До конкурсу малюнків та саморобок залучились й учні 1-7 класів. А от козачата чоту Інформаційний (2-А клас) разом із Самойленко Ларисою Дмитрівною створили власне відеопривітання, з яким можна ознайомитись за посиланням. Чот Інформаційний

Тематичні класні години, присвячені Великоднім легендам були проведені у 6 класах. Учні ознайомились із легендами, які пояснюють появу і значення крашанок і візерунків на них.

На Великоднє свято творчо відреагувала юна майстриня нашої школи Кожухаренко Аліна (8-Б клас). Її роботи, як завжди, яскраві, самобутні, надихаючі.

Попри всі негаразди, весняний Великодень проголошує продовження життя й надихає на творчість. Хай береже Бог всіх людей!


132 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Комментарии


bottom of page