top of page
  • Фото автораШкола 10

Заряджені гідністю та жагою до свободи21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні. Одне із знакових державних свят, встановлене на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013-го.

До цієї дати маленькі козачата 4-А класу (чот Інформаційний) разом із козацьким наставником Самойленко Л.Д. працювали над проєктом "Україна в моєму серці". Свої роботи учні та учениці оформили у спільний фотоколаж. А вихованці Бузіян Т.А. (4-Г клас, чот Краєзнавчий) провели інформаційну хвилинку «Гідні бути вільними», під час якої власноруч створювали листівки, досліджували шлях українців до волі та свободи. Для учнів 7-8 класів Нагорняк М.М. організувала дискусію, під час якої діти переглядали тематичні сюжети, а потім створювали вітальні аплікації. Шванюк Н.І. (7-Г клас) та Загарій Т.В. (9-Г клас) провели виховну годину "Українець - це вільна людина з гідністю в серці". Учні ознайомились з історією виникнення цього визначного дня, пригадали події, які відбувалися в країні і на майдані Незалежності у 2013-2014 роках, розширили знання про революцію Гідності та Свободи, поміркували над значенням таких понять, як «свобода» та «гідність», створили асоціативний кущ до слова «гідність» та висловили побажання своїй Батьківщини. Під час практичної діяльності учні та учениці розмальовували долоньки, які потім клеїли на паперову земну кулю, що стало своєрідним виявом власного символу гідності та свободи, віри в те, що діти України є вільні творити майбутнє!

Віримо, що зникнуть ненависть, несправедливість, жорстокість і безсердечність. Запанує щастя й добробут під блакитним безхмарним небом серед безкрайнього золотого поля нашої вільної України.
46 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page