top of page
  • Фото автораШкола 10

Життя без сміття


Наскрізна лініїя "Екологічна безпека та сталий розвиток" у нашій гімназії реалізовується в травні поточного року шляхом залучення учнів до проєктної діяльності "Життя без сміття". Проєкт покликаний виховувати культуру чистоти та навчити правильного поводження з відходами. Адже дбайливе ставлення до довкілля та відповідальне споживання природних ресурсів – завдання кожної людини. Всім учасникам освітнього процесу запропоновано відмовитись від поліетиленових пакунків та пакетиків і власноруч пошити стильну екоторбинку для покупок. Така торбинка не лише річ багаторазового використання, а й можливість знизити забруднення навколишнього середовища шкідливим пластиком. Ековиховання продовжилось і на уроках технологій, під час яких учні вчились використовувати вторинну сировину для виготовлення гарних та стильних речей домашнього вжитку. Вихованці Разумової Майі Володимирівни та Демирової Світлани Володимирівни влаштували виставку "Життя без сміття". Чого тільки не продемонстрували наші учні: підставки для квітів, органайзери, декоративні вази та серветниці, дитячі іграшки, ялинкові прикраси, штучні квіти. Все це виготовлено із використаних матеріалів: пластикових тарілок, ложок, веделок, втулок від туалетного паперу, металевих харчових ємностей, залишків тканини та ниток, поліетиленових пакетиків, старих газет та журналів. Таким чином, доводимо, що старе сміття можна використовувати, а не забруднювати ним наш спільний дім.

А для підтримки кисневого балансу на території нашої гімназії учні 5-Д класу разом із Шкепу Альоною Перфентіївною та Димаренко Тетяною Валеріївною висадили саджанці верби. Маленькі черенки пускали своє коріння на підвіконнях гімназії ще з березня, відколи всі учні долучились до проєкту "Зустрічаймо весну!" (на сайт)

Сподіваємось, що саджанці виростуть і стануть не лише окрасою території нашого закладу, а й відіграють свою роль доставників кисню. А зернятки екологічного виховання та відповідального ставлення до природних ресурсів принесуть свої плоди для подальшого сталого розвитку нашої неньки України.
155 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page