top of page
  • Фото автораШкола 10

Дунай – ріка дружби


В Ізмаїльській картинній галереї 16 червня поточного року відбулось урочисте закриття міжнародного фестивалю «Дунай-ріка дружби», в рамках якого були підведені підсумки творчого конкурсу та нагороджені переможці. В цьому році більше ніж 350 дітей взяли участь у фестивалі, представивши Україну, Болгарію, Угорщину, Чехію, Словакію, Германію, Білорусь, Росію, Грецію, Іорданію, Англію, Австрію.

На заході побували маленькі козачата 3-А класу разом з козацьким наставником Стамовою Світланою Дмитрівною. Учні чоту Козаків стали активними учасниками міського заходу. Так, Ігнатьєва Марія стала учасницею фестивалю та отримала грамоту (гурток Палацу дітей та юнацтва «Лялька-мотанка», кер. Пінтійська Т.Г.). А Стариш Артем взяв участь у концертній програмі (вихованець клубу «Drem dance»). Хлопці та дівчата із задоволенням взяли участь у майстер класах «Робототехніка», «Поновлюванні джерела живлення» (дитяча науково-технічна студія «Лабораторія наук»); «Гончарство» (Станція юних техніків); «Боді-арт» (Ізмаїльська художня школа); «Мотанка» (Палац дітей та юнацтва).

Сподіваємось, що естетичне задоволення від яскравого заходу надовго залишиться з козачатами й стане поштовхом до нових творчих звершень.


39 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

コメント


bottom of page