top of page
  • Фото автораШкола 10

До 150-ти річчя від дня народження Василя Стефаника


14 травня 2021 року Україна відзначає 150-ти річчя від дня народження видатного українського письменника, громадського діяча і просвітителя – Василя Стефаника.

Василь Стефаник – автор понад сімдесяти новел, серед яких «Камінний хрест», «Новина», «Кленові листки» та інші. Він увійшов у літературу, як неперевершений майстер соціально-психологічної новели. Великий новатор в українській літературі, творець і неперевершений майстер дуже стислої, драматичної за змістом, глибоко ліричної соціально-психологічної новели про сільське життя. Кожен його твір — як оголені нерви — був ніби останнім у житті. Видатний новеліст багато зробив для удосконалення літературної техніки, урізноманітнення засобів художньої виразності.

До цієї події для учнів 9-х класів вчителями української мови та літератури Добровенко Оксаною Володимирівною та Степановою Інною Валеріївною було проведено тематичні уроки та літературні години за сторінками життя і творчості В. Стефаника «Сумні дати серця». Вихованці знайомились з біографією та творчим шляхом видатного новеліста, читали й обговорювали твори, створювали й розгадували тематичні кросворди, переглядали відеоматеріали. Багато хто , навіть, долучився до «першої спроби пера». Хто зна, може серед вихованців нашої школи вже виростають справжні майстри українського слова, філософи та видатні мислителі сучасного сьогодення.


35 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page