top of page
  • Фото автораШкола 10

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!З 1 квітня починається реєстрація учнів до 1 класу. Батьки мають можливість подати заяви до закладу освіти онлайн.

Для цього необхідно:

1. Зареєструватися на сайті: «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» за електронною адресою: school.isuo.org

2. Вибрати заклад освіти.

3. Створити заявку та підтвердити її документами у відсканованому електронному вигляді.

Обов'язково необхідно підтвердити свою заяву оригіналами документів, які надаються адміністрації школи у зручний час до 31 травня.

Адміністрація навчального закладу обробляє заявку після отримання заяви від батьків, і якщо у заяві відсутні помилки або порушення, то заява приймається та дитина зараховується до першого класу. На електронну пошту батькам надходить повідомлення про результати зарахування.

Кількість ухвалених заяв залежить від проектних потужностей закладу освіти. Гарантовано зараховуються діти з правом першочергового зарахування за мікрорайоном школи.

Відділ освіти Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області має доступ до загальної статистики зареєстрованих в 1 клас дітей, що дає можливість щодня контролювати кількість першокласників, які реєструються.

Ласкаво просимо до нашої школи!

43 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page