top of page
  • Фото автораШкола 10

До Дня Збройних Сил України


6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних Сил України.

До цієї дати у школі було організовано та проведено низку заходів. Так, учні 10-В класу разом із Шванюк Наталією Іванівною взяли участь у онлайн екскурсії до Національного музею історії України у Другій світовій війні. Старшокласники ознайомились з артефактами, присвяченими участі українців у боротьбі з нацизмом. А вихованці вчителів Щокіної Віри Іванівні та Нагорняк Марини Михайлівни взяли участь у інтегрованому уроці з української літератури та історії. Вивчаючи історичні факти за допомогою мовленнєвих навичок юні джури ознайомились з історією славних воїнів України –козаків. А маленькі козачата 4-А класу (Стамова Світлана Дмитрівна) стали учасниками уроку –подорожі до Козацької Січі разом з учнями 8-В класу (Шванюк Наталія Іванівна). І козачата , і юні джури дійшли висновку, що козаки – гарний приклад для наслідування. Адже в давні часи саме козацьке військо боронило кордони України. А от учні 9 класів пройшли обряд посвяти до Братства Молодих Козаків, який, вже традиційно, присвячений саме Дню Збройних Сил України. Молоді козаки змагались в силі, витрімці, спритності з вихованцями державного професійно-технічного навчального закладу «Ізмаїльське вище професійне училище». Команда суперників училища виявилась сильнішою, але молодим козакам нашої школи є чому повчитись у вихованців Томчук Оксани Романівни, яка згуртувала своїх вихованців для перемоги. Після заходу всі присутні мали можливість скуштувати традиційну іжу козаків –смачний куліш, який приготували вихованці училища. Відтепер, учні школи і студенти – побратими.

Сподіваємось, що всі заходи і цікаві уроки допоможуть молодому поколінню нових українців бути гідними своїх пращурів - славних воїнів-козаків.
73 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page