top of page
  • Фото автораШкола 10

Досягнення наших випускників


18 травня в рамках ІІ Фестивалю науки та арт-проєктів з нагоди Всеукраїнського дня науки на факультеті управління, адміністрування та інформаційної діяльності організовано та проведено науковий батл «Цікава математика» в стилі телепрограми «Що? Де? Коли?».

Учасниками команди “знавців” стали студенти 1-го курсу спеціальностей 014.09 Математика та 112 Прикладна математика, а “глядачами” – учні закладів загальної середньої освіти № 2 та № 10 м. Ізмаїл, Матроського ЗЗСО та Ренійського ЗЗСО № 5, які підготували цікаві відео-запитання. У якості активного «глядача» в заході брав участь учень 11-В класу Колесников Олександр. Питання про мишоловку викликало чимало емоцій у «знатоків»-студентів, які намагались знайти швидку відповідь на питання учня.

Студентам ІДГУ і учням шкіл дуже сподобався нестандартний формат проведення батлу та дружня атмосфера, яка панувала під час гри. Сподіваємось на розширення формату зустрічей здобувачів вищої освіти й учнів ЗЗСО та з нетерпінням чекаємо нових науково-розважальних заходів.

Джерело


Слід відзначити, що Олександр вже неодноразово є активним учасником і переможцем міських та обласних етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Разом з козацьким наставником Васюк Антоніною Петрівною юнак працює на відділенні мовознавства в секції «Російська мова». Цьогоріч робота випускника посіла ІІІ місце на обласному етапі. У неділю, 31 травня, на набережній міста Ізмаїл біля кафе «Пікнік» відбувся великий гала-концерт, присвячений Дню захисту дітей, в рамках якого представники Ротарі клубу вручили грошові премії юним науковцям, серед яких був і Колесников Олександр.

Джерело


Вітаємо Олександра та його керівника з перемогою! Пишаємося його досягеннями та бажаємо творчих злетів у майбутньому.








38 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page