top of page
  • Фото автораШкола 10

Дзвони Чорнобиля


Дата 26 квітня 1986 року стала для України та для всього світу вісником найбільшої трагедії за всю історію ядерної енергетики. Ми навчилися жити з цим та бачити наслідки Чорнобильської катастрофи, а тому повинні пам’ятати про цю подію. Адже у народу, який не пам’ятає своєї історії, немає майбутнього.

Цієї ночі в Прип’яті були запалені 35 свічок у пам’ять про Чорнобильську катастрофу – за кількістю років, що минули з моменту аварії. Як розповіли активісти, це частина акції, яка покликана символічно показати роль Чорнобиля у загальнонаціональному контексті.

Страшна біда – ця косовиця чорна. Вода мертвіла. Падав з неба птах… Хай Матір Божа Вас усіх пригорне… Ваш подвиг вічно житиме в віках!

До цієї дати в школі було організовано та проведено низку заходів у дистанційному режимі: класні години, відеоперегляди (віртуальний 3-D тур, віртуальна прогулянка), індивідуальна робота учнів 5-7 класів з теми «26 квітня - 35 роковини Чорнобильської трагедії». Пропонуємо переглянути кращі роботи учнів онлайн-виставки дитячих малюнків і презентацій (юні джури козацького наставника Димаренко Тетяни Валеріївни).
261 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page