top of page
  • Фото автораШкола 10

День єднання


   16 лютого в Україні відзначається День єднання, метою якого є посилення консолідації українського суспільства та зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз.

   До цієї дати в 3-Г (Гроздєва К.М.) та 6-Б (Нагорняк М.М.) класах було проведено  патріотичну годину «В єдності наша сила!», під час якої діти дізнавалися про історію свята, яке єднає всіх українців, створювали символічне коло єднання із синьо-жовтих стрічок і паперових долоньок, малювали вітальні листівки із державними символами України. У 8-Г  (Наліванна Ю.С., Журя Л.О.), 5-Г (Шванюк Н.І.), 9-Г (Загарій Т.В.) були проведені години єднання з метою формування в учнівської молоді розуміння єдності та цілісності України, виховання любові до рідного краю, почуття причетності до всіх подій, що відбуваються в Україні. А от учні та учениці 4-А (Самойленко Л.Д.), 4-Б (Пухкан О.К.), 4-Г (Бузіян Т.А.), 2-А (Стамова С.К.) доєдналися до відеофлешмобу «Єднаймося для ЗСУ!». Спортивний флешмоб «Коло єднання» було організовано для козачат Інформаційного чоту (4-А клас). Разом із тренером ігрового клубу «Спільно JuniorS» Гроздєвим В.Ф. малята долали спортивні перешкоди та складали по літерах слово  Україна. А вихованці Бузіян Т.А. (4-Г клас) взяли участь у новому Національному проєкті "Цікава фізкультура 2.0-перезавантаження" та доєднались до Всеукраїнської руханки до Дня Єднання й отримали відзнаку.

   Єднаймося заради Перемоги, заради миру, заради свободи й незалежності, заради України! Одна мова, одна воля, одна правда, одна історія, одна доля, одна душа, один народ. Ми  -  єдині!

129 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

تعليقات


bottom of page