top of page
  • Фото автораШкола 10

День Європи
    Щорічно у травні європейські країни відзначають День Європи, присвячений співпраці держав континенту та євроінтеграції. З 2023 року Україна вперше розпочала відзначати цю подію одночасно з іншими країнами Євросоюзу. До цієї дати вчителями іноземних мов Ранценс Н.В., Домущі Т.П., Наліванною Ю.С., Трембач М.М. були проведені тематичні уроки, під час яких учні та учениці завдяки цікавим вікторинам, творчим майстер-класам більше дізнавались про країни Європейської співдружності. Годину спілкування для своїх вихованців провела Жлобич К.М. (7-Г клас), під час якої діти дізналися про історію створення Європейського союзу, ознайомились із цікавими фактами та культурою європейських країн, вгадували країну за малюнками, провели веселу руханку. 

А от діти  4-А ( Самойленко Л.Д.), 4-Б (Пухкан О.К.), 4-Г (Бузіян Т.А.), 5-В (Димаренко Т.В.) класів долучились до масштабної (250000 учасників) Всеукраїнської національно-патріотичної онлайн-руханки до Всесвітнього дня руху заради здоровʼя. Своїми рухами діти підтримали пісенну команду України на конкурсі Євробачення-2024,  адже виконали руханку під пісню наших конкурсанток.

   Україна  доводить, що поділяє європейські цінності і щодня захищає їх від російських варварів. Сподіваємось, що нове молоде покоління незалежної України невдовзі стане повноправним членом Європейського союзу. Нашу країну і ЄС єднають дійсно спільні цінності: свобода, демократія, толерантність, верховенство права та повага до людської гідності. І саме це захищають українці на своїй землі, бо ми - європейська країна і майбутнє Європи! 

40 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page