top of page
  • Фото автораШкола 10

День числа "Пі"
   14 березня у світі щорічно відзначається одне з найнезвичайніших свят - Міжнародний день числа «Пі». Число «Пі» - це математична константа, яка виражає відношення довжини кола до довжини його діаметру. В цифровому вираженні "Пі" починається як 3,141592... і має нескінченну математичну тривалість. Дату 14 березня вибрано не випадково, адже у загальновідомому числі «Пі» цифри вказують на 3 (третій місяць у році)  і 14 число березня.

 День числа «Пі» відзначають для привертання уваги громадськості до важливості вивчення математики, хоча б на елементарному побутовому рівні, і використання математичних знань у повсякденному житті.

   Відзначили день народження числа «Пі» й учні нашої гімназії під наставництвом учителів математики - Бабак Н.І., Купрієвич І.П., Недєльчевої Д.С., Тіторенко В.М. Так, учні 5-6 класів підготували повідомлення про історію числа «Пі», а юні математики 5-В класу - презентації та цікаві задачі;  6-Б класу  - листівки та реферати. А от учні 6-А класу привітали всіх  символом числа «Пі» - смачним пирогом круглої форми з числом 3.1415926...   Святкові заходи були підготовлені й проведені в 7-Б, 8-А, 9-А класах, на яких діти презентували короткі  історичні відомості, цікаві факти, пов'язані з дивовижним числом, слухали його музику та виконували  практичну роботу: вимірювали  відношення довжини кола до діаметра різних предметів круглої форми. У  кожній аудиторії відчувалася магічна атмосфера, тож математичне свято вдалося.78 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page