top of page
  • Фото автораШкола 10

День українського добровольця


Хоч це свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.

До цієї дати молоді козаки 9-А класу разом із козацьким наставником Степановою Інною Валеріївною провели зустріч з військовослужбовцями Ізмаїльського прикордонного загону. На зустріч завітали технік інформаційно- комунікаційної системи відділу управління службою штабу Ізмаїльського прикордонного загону прапорщик Галузинська Оксана Іванівна та старший сержант Перепелиця Максим Федорович, який проходив військову службу в зоні проведення АТО. Цікава та змістовна розповідь людини, яка була поранена під час виконання бойових завдань, дуже вразила учнів. Діалог був жвавим й, сподіваємося, корисним для всіх присутніх.

А для маленьких козачат було підготовлено та проведено бібліотечний урок, на якому діти дізнавались про українських добровольців як минулих, так і теперешніх часів. Разом із Нєдовою Жанною Валентинівною малюки із зацікавленістю переглядали відеоматеріали, із задоволенням виконували творчі завдання. Корисним підсумком став конкурс малюнків. Діти малювали воїнів-захисників України й мріяли про своє майбутнє під мирним небом.

Ми дякуємо вам, добровольці нашого міста, за те, що ви, не вагаючись жодної хвилини, стали на захист України! Дякуємо всім, хто воював у перші дні і воює зараз! Дякуємо за мирне небо над нашими головами! Вічна пам'ять загиблим героям!

54 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page