top of page
  • Фото автораШкола 10

День Соборності України


Ми вірим в майбутнє

Твоє, Україно!

Говорять сьогодні дорослі й малі.

Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,

Немає такої, як ти, на землі…


Національна єдність – це запорука державності України. 22 січня Україна відзначає 104 річницю з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу, який відбувся в 1919 році на Софійському майдані в Києві.

З цієї нагоди в нашій гімназії було організовано та проведено низку просвітницьких та виховних заходів. Так, малята 1-А та 1-Б класів разом із вчителями Стамовою Світланою Дмитрівною та Большаковою Оленою Анатоліївною влаштували тематичний флешмоб «Єдина країна-Соборна Україна!», який із задоволенням підхопили учні 2-Б (Демиденко М. В.) та 2-В (Прокопенко Т.О.) класів. Вихованці чоту Інформаційний (3-А) разом із Самойленко Ларисою Дмитрівною провели віршований флешмоб, під час якого не лише вивчили вірші, а й спробували написати та продекламувати власні. Учні 3-Г класу (Бузіян Тетяна Анатоліївна) провели корисне спілкування, під час якого розгадували тематичні кросворди та створювали колажі «Ми з тобою і є Україна», «Моя соборна Україна», «Єднання заради Перемоги!». Вихованка Разумової Майі Володимирівни Чебан Дар’я створила низку робіт у техніці витинанка, присвячену Дню Соборності України. А учні Кацарської Олени Дмитрівни намалювали тематичні малюнки та створили власні творчі колажі. Вихованці Мартинюк Світлани Вікторівни (5-А клас) долучились до онлайн тематичної виховної години на тему «З Україною в серці», під час якої діти дізналися цікаві історичні факти про події 1919 року, а також про одну з найбільших у Центрально-Східній Європі масових акцій - «живий ланцюг» як символ єдності східних і західних земель України. У цій акції 22 січня 1990 року взяли участь понад мільйон українців, які, взявшись за руки, створили безперервний ланцюг від Івано-Франківська через Львів до Києва. Вчитель історії Нагорняк Марина Михайлівна у 5-Б класі провела інтерактивну бесіду «Україна-соборна держава», під час якої діти долучились до історичної онлайн-вікторини. Вихованці Шванюк Наталії Іванівни (11-В клас) взяли участь у круглому столі «Питання соборності через призму поглядів Лева Бачинського», організованого кафедрою філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, під час якого мали змогу поспілкуватися з нащадком Лева Бачинського – Дмитром Бачинським.

У важкі для України часи дуже важливо розуміти, що сила народу – в єдності. Тож єднаймося заради Перемоги у спільний ланцюг миру й злагоди!
175 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page