top of page
  • Фото автораШкола 10

День Святого Миколая    6 грудня за новоюліанським календарем Православна церква України та її парафіяни відзначають День Миколи Чудотворця. Привітання з Днем святого Миколая в цю дату лунають для всіх, але найбільше це свято люблять діти, адже вони цього  ранку знаходять подаруноки в себе під подушкою.

     Святому Миколаю цього дня можна помолитися про захист наших воїнів і перемогу України. Вихованці нашої гімназії активно долучились до цієї події. Так, маленькі козачата Квіткового чоту (2-В клас) разом із Мариновою В.В. та чоту Козаків (2-А клас) разом із Стамовою С.Д. організували майстерню Святого Миколая. Малята виготовляли святкові листівки, дізнавалися про історію походження свята, співали пісні, створювали асоціативний кущ, вивчали молитву до Святого Миколая. Не відставали від козачат і юні джури. Учні та учениці 5-6 класів разом із козацьким наставником Бабак Н.І. виготовляли листівку з кишенькою для подарунків. І навіть повітряна тривога не стала на заваді творчої діяльності дітей. Для вихованців 5-А класу Степанова І.В. провела інтерактивну гру "Зустрічаємо Миколая". Діти відгадували загадки, розігрували сценку, редагували тексти про Святого Миколая, працювали в командах. А вихованці Разумової М.В. та Кацарської О.Д., уже традиційно, організували виставку власних творчих робіт до Дня Святого Миколая. До демонстрації робіт доєднали свої роботи й учні з особливими освітніми потребами.

    Бажаємо злагоди в оселі та щастя для всіх рідних! Нехай Святий Миколай принесе малечі багато приємностей, а дорослим — миру та достатку.

 
77 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page