top of page
  • Фото автораШкола 10

День прикордонника


Прикордонник - один із перших, хто стоїть на шляху збереження спокою, добробуту та цілісності нашого суспільства. 30 квітня в Україні відзначається професійне свято - День прикордонника України. Це свято було встановлене Указом Президента України №111 від 27 квітня 2018 року "Про День прикордонника України" з метою вшанування мужності та героїзму захисників державного кордону України та з урахуванням ролі Державної прикордонної служби України в боротьбі за незалежність України.

Напередодні цього свята до нашої гімназії завітали прикордонники. Захисники та захисниці долучились до проведення Уроку Пам’яті (для учнів 6 класів) й Уроку Мужності (для учнів 9 класів). Прикордонники продемонстрували учням військове спорядження, яке використовується на фронті, та зброю. Дев’ятикласники мали можливість відчути на власному тілі вагу бронежилета та ознайомились із сучасними засобами надання домедичної допомоги, споглядаючи на вміст сучасної військової аптечки. Воїни відвідали Місце вдячності та шани й разом із учнями хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв-випускників нашого закладу та поклали квіти. Наприкінці зустрічі діти подарували шановним гостям квіти та Великодню випічку, яку було зібрано під час акції «Великодні вітання ЗСУ».

Вітаємо всіх прикордонників із професійним святом і щиро дякуємо за наш захист! Бажаємо скорішої перемоги над ненависним ворогом і повернення до військової служби у мирний час.147 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page