top of page
  • Фото автораШкола 10

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років   

    29 травня минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні. Українці приєдналися до європейської традиції святкування перемоги над нацизмом і цьогоріч це свято вперше відзначаємо саме в той день, коли Німеччина офіційно капітулювала.

    До цієї дати для своїх учнів 5-Д класу вчителі Недельчева Д.С. та Таран І.І. провели годину спілкування, під час якої діти власноруч виготовляли червоні маки, переглядали історичне відео. Учні та учениці 6-А класу разом із Мартинюк С.В. провели інформаційну годину «Пам’ятаймо - перемагаймо!», під час якої діти дізналися про шокуючі правдиві  факти війни та кількість загиблих. Діти дізналися про історію виникнення символу Дня пам’яті – червоного маку, читали вірші Ліни Костенко. Наприкінці заходу діти вшанували пам'ять всіх українців, хто загинув у Другій світовій війні й гине зараз, захищаючи нашу Батьківщину.  Нагорняк М.М. провела виховний захід - дайджест для учнів та учениць 6,7,8 класів, під час якого діти розшифровували криптограми, філворди, складали асоціативні кущі та виготовляли червоні маки. У 5 та 9 класах Шванюк Н.І. було проведено інформаційну годину "Дві війни - два погляди на перемогу" та акцію «Маки пам’яті». Діти поглибили свої знання про події Другої світової війни на території України та взяли участь у вікторині, переглянули презентацію, дізналися, що мак- це символ пам'яті жертв війни.

    Пророчими стають слова української поетеси Ліни Костенко: «Війна – це тир, де цілий світ мішені…», адже, забуваючи про людські трагедії війни, ми всі стаємо мішенями. Тож пам’ятаймо, шануймо, цінуймо, аби ніколи знову не повторювались  жахіття війни!


83 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page