top of page
  • Фото автораШкола 10

День памя’ті та примирення. 76 річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


День памя’ті та примирення

76 річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто віддав життя на фронтах, в окопах, під час бомбардувань, у полоні, нацистських концтаборах чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

До цих дат у школі було проведено низку заходів. Так, вихованці козацького наставника Кацарської Олени Дмитрівни в дистанційному форматі залучились до виготовлення листівок та плакатів. Від джурят не відставали маленькі козачата чоту Лісовий ( козацький наставник Мустафа Олена Іванівна) та чоту Казковий ( козацький наставник Прокопенко Тетяна Олександрівна). А юні джури 8-Б класу під керівництвом Рященко Оксани Іванівни на уроці інформатики створювали власні малюнки, вивчаючи мову програмування Python /графічний модуль/. Маленькі козачата 3-А класу разом зі Стамовою Світланою Дмитрівною під час уроку з дизайну і технологій створювали аплікацію «Червоні маки-символ пам’яті». А потім долучились до флешмобу «Розкажи вірш».

А вихованка Vokal studio «Note» Адам Марія (7-Г клас) та вокально-інструментальна група «Крізь небо» (керівник Катерина Пуйческу) до травневих свят продемонстрували свою творчу відеороботу. Яскраве виконання пісні «О той весне» (автор музики та слів О. Плотнікова) – сучасний погляд на воєнні події минулого, героїчний подвиг дідів і прадідів, які ціною власного життя здобували перемогу для сучасних поколінь.

Пам’ятаймо для того, щоб ніколи страшні події минулих років не повторювались! Пропонуємо переглянути підсумкові відеоматеріали, присвячені вищезазначеним датам.

69 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

댓글


bottom of page