top of page
  • Фото автораШкола 10

День молодіМіжнародний День молоді - яскраве й позитивне свято, присвячене підростаючому поколінню. Одні люди вважають, що сучасна молодь зіпсувалася, інші впевнені, що вона перевершує попереднє покоління. У будь-якому випадку, нинішні юнаки та дівчата - це майбутнє України і їм потрібно віддати шану.

Свою неперевершеність та єдність сьогодні, 12 серпня, продемонструвало молоде покоління Ізмаїла. О 10 годині учасники завітали на спортивний майданчик Палацу спорту, де Ігровий клуб «Спільно Джуніорс» з громадською організацією “Рух Олександра Педана “JuniorS” за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) організував молодіжне спортивне свято. Метою клубу є активізація спортивного руху молоді в нашому місті. І саме сьогодні, в День молоді, молоді люди долучилися до Всеукраїнського Марафону Єдності Молоді у номінації «Дружня молодь міста». І хоча свято розпочалось із сигналу «Повітряна тривога!», це не стало на заваді святкового настрою та бадьорого бажання спільно рухатись до поставленої мети. Яскраву та корисну Fan аp зарядку провели вихованці танцювального колективу «Драйв» під керівництвом Ірини Терземан, який працює на базі Палацу дітей та юнацтва імені Алли Іванової. Потім долучились до Мега-міксу «Вгадай вид спорту», під час якого вгадували види спорту за спортивним інвентарем, який демонстрували студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Під час реєстрації всі учасники отримали маленькі жовті або сині долоньки. Таким чином утворилися дві дружні команди. Так, як було зроблено у благодійному матчі усіх зірок Шевченка та Зінченка Game4Ukraine. Команду жовтих очолював тренер Ігрового клубу Гроздєв Владислав Федорович, а команду синіх - тренерка клубу Станєва Світлана Василівна. Дві команди пограли в гру Спільнобол, а потім долучились до перфомансу «Дружня молодь міста». Свою руку спортивної дружби молодь Ізмаїла простягнула молоді Хмельниччини до міста Кам’янець-Подільський. Не забули учасники свята привітати з Днем народження керівницю танцювального колективу «Драйв» Ірину Терземан та побажати їй та її вихованцям творчого натхнення та успіхів. На згадку про свято кожен учасник отримав маленький сувенір від Ігрового клубу «Спільно Джуніорс» - жовтий або синій браслетик із логотипом клубу.

Дякуємо всім учасникам свята: і маленьким, і дорослим, і, звісна річ, молоді. Плекаємо надію, що саме з таким завзятим та спортивним поколінням ми подолаємо всі перешкоди й негаразди. Віват, молоде покоління Ізмаїла!370 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page