top of page
  • Фото автораШкола 10

День ментального здоров'яВсесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) або День ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Свято покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини, обізнаністю про профілактику ментальних розладів, способи турботи про ментальне здоровʼя та для підтримки людей із подібними захворюваннями. До цієї дати в нашій гімназії було організовано та проведено низку заходів. Так, учні 5-9 класів (у рамках роботи ігрового клубу «Спільно Джуніорс») взяли участь у квесті, під час якого виконували різноманітні завдання на п'яти станціях. Під час такої діяльності діти демонстрували інтелектуальні, творчі, фізичні здібності та навички командної роботи. На станції "Я знаю, хто я" учні разом із учителем історії Шванюк Н.І. розташовували на карті нашої держави фото видатних пам'яток України. На станції "Вежа" з допомогою вчителя трудового навчання та технологій Разумової М.В. будували вежу з макаронних виробів та зефіру. А на станції "Спільнобол" мали можливість пограти з м'ячем під керівництвом вчителя фізичного виховання Гроздєва В.Ф. Свої емоції та почуття діти проасоціювали з природою на станції "Мрії" разом із вчителем основ здоров'я Димаренко Т.В. А власні акторські здібності продемонстрували на станції "Я можу" разом із вчителем фізичного виховання Станєвою С.В. Після заходу всі учасники отримали сертифікати та браслети учасників клубу, а також солодкі подарунки. До заходу долучилось майже 70 учнів та студентів ІДГУ.

Не забули вихованці нашої гімназії долучитись і до Всеукраїнського флешмобу "Руханка сили", яку було ініційовано Міністерством освіти і науки разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, ГО “Рух Олександра Педана “ДжуніорС” за сприяння Всеукраїнської програми ментального здоров’я «ТИ ЯК?». Вихованці Самойленко Л.Д. (4-А), Стамової С.Д. (2-А), Сотніченко А.Ю. (6-Б), Мартинюк С.В., Димаренко Т.В. (6-А), Прокопенко Т.О., Дубінчук І.І. (3-В) вивчили руханку О.Педана та виклали у соцмержі своє відео.

В цілому, цей день приніс і учням, і вчителям багато позитивних емоцій. Сьогодні, коли навкруги стільки болю, спричиненого війною, нам усім варто бути ще більш уважними та чуйними одне до одного. Піклуватися та підтримувати. Особливо це стосується дітей, чия психіка ще формується в цих надскладних умовах.Переглянути більш детальну інформацію про наші заходи можна на відео учениці 8-А класу Гроздєвої Альони 10 гімназія "Спільно Джуніорс"

270 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page