top of page
  • Фото автораШкола 10

День матері та День сім'ї    12 травня відзначається День матері - одне з найзворушливіших свят для кожної людини. Адже мама - найголовніша людина в житті кожного, яка завжди зрозуміє, пробачить і буде безумовно любити, незважаючи ні на що. В Україні свято, як і в багатьох інших країнах світу, відзначають у другу неділю травня - відповідно до Указу Президента України від 1999 року.

     До цього свята вихованці та вихованки Кацарської О.Д. організували виставку творчих малюнків та поробок-сувенірів, які діти подарували своїм матусям.  А учні та учениці 6-Д класу разом із Шкепу А.П. та Лаговською В.О. провели виховну годину, під час якої  розширили та поглибили свої знання про історію та традиції святкування Дня матері, про значення матусі в житті людини. Діти підготували своїм матусям на свято власноруч виготовлені вітальні листівки.

    15 травня - Міжнародний день сімʼї. У це свято прийнято дарувати теплі слова та подарунки членам своєї родини. До виготовлення поробок «Що потрібно для міцної сімʼї» долучились діти 2-В (Маринова В.В.) та 2-А (Стамова С.Д.) класів. Під час корисного спілкування учні та учениці збирали пазл-будиночок, який демонструє стосунки та обов’язки в родині, відновлювали прислівʼя та складали асоціативний кущ до слова сімʼя. До проведення заходу долучився студент ІДГУ, який є випускником нашого закладу. А діти 6-А класу (Мартинюк С.В.) долучилися до години спілкування «Моя родина-мій скарб». Готуючись до заходу, діти створили герб своєї родини, досліджували походження та значення власного прізвища. На уроці української мови вихованці та вихованки Мартинюк С.В. писали вільне есе «Мій родовід», в якому розповідали про членів своєї родини та намагалися дати відповідь на питання: «Чому так важливо знати історію, традиції та звичаї родини?».

    Україна починається з міцної родини. Тож цінуймо своє родинне коріння, продовжуймо традиції наших пращурів, вивчаймо історію своєї родини та робімо міцною нашу спільну родину - Україну!48 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page