top of page
  • Фото автораШкола 10

День любові та кохання      День святого Валентина весь світ відзначає 14 лютого. У цей день вшановують пам’ять святого Валентина – священника, який, за легендою, попри заборону одружував римських воїнів. Головними атрибутами свята вважаються листівки у формі сердечка, м'які іграшки, шоколад і квіти.

   З цієї нагоди в  нашій гімназії було проведено низку освітніх заходів. Так, вихованці Наліванної Ю.С. (4-А , 4-Б, 5-В ) під час уроку англійської мови дізналися про традиції святкування Дня святого Валентина та розшифрували таємниче любовне послання англійської мовою. А учні та учениці 8-Г класу створили рецепт ідеальних стосунків англійською мовою та вивчили англійські ідіоми за темою "Кохання". Переглянути відеоматеріали можна за посиланням:

   Чот Інформаційний (4-А) разом із Самойленко Л.Д. організував майстер-клас із виготовлення вітальних листівок та сувенірів. А маленькі козачата 3 класів разом із вчителем Трембач М.М. долучились до тематичних уроків англійської мови під час яких теж виготовляли валентинки англійською мовою. Відеоколаж за посиланням:

   Учні та учениці 5-В та 5-Д класів (Долга Н.О.) провели тематичний захід, під час якого декламували вірші та співали пісні англійською мовою. А вихованці вчителя Ранценс Н.В. 7-В та 5-Б класів відпрацьовували навички володіння німецькою мовою саме за темою Дня святого Валентина.

   А от учні та учениці 2-В класу (Маринова В.В.) долучились до казкової вікторини та приміряли крила любові від свого козацького наставника. На крилах були прописані чесноти, за які вчителька любить своїх вихованців. У цей день теплі обійми та повітряні кульки подарували своїм діткам 1-А класу Маркова К. Г. та Нєдова Ж.В. Адже цей день не лише для закоханих пар. Теплі та дружні стосунки між дітьми та вчителями є основою гуманної та демократичної освіти.

    Свою любов і повагу до класного керівника у цей день висловили й випускники 9-А класу, які долучились до командної роботи та виготовили спільний колаж сердець для Кацарської О.Д. А колектив 7-Г класу разом із Жлобич К.М. провів захід, під час якого діти дізналися про зворушливу історію виникнення цього свята та традиції його святкування у різних країнах світу. Учні взяли участь у цікавих конкурсах: «Упізнай пару», «Швидкі компліменти», «Правда чи ні?». Працювала і «Пошта кохання» - учні зробили власноруч валентинки, які поклали до яскравої скриньки.

   Бажаємо всім, і не лише в  цей день, щирого кохання, дружніх і теплих стосунків, віри в добро, яке завжди перемагає зло!

89 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page