top of page
  • Фото автораШкола 10

День зустрічі птахів


    1 квітня - Міжнародний день птахів, саме цього дня в 1906 році була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих із вирію. Вперше цей день як масове свято стали проводити в Сполучених Штатах Америки. Незабаром його підтримали й інші організації та видавництва різних країн, які почали популяризацію Дня птахів.

   До цієї дати в гімназії було проведено акцію «День зустрічі птахів», в якій взяли участь учні, батьки, вчителі. Так, діти 2-Г класу  (Вихрестюк Н.О., Дем’янчук М.О.) малювали  малюнки, розгадували загадки про птахів, складали асоціативний кущ, на основі тексту- опису дізнавалися, про яку пташку йдеться, за допомогою кубиків лего грали в гру, відгадували пташку за її співом. А потім виготовили печиво для птахів із насіння й розвісили його на гілках дерев  нашого подвір’я.

  Малята 2-А класу разом із Стамовою С.Д. та батьками виготовили дуплянки й годівнички, які разом із татусями розвісили на території гімназії. До них доєдналися й маленькі першокласники 1-В (Пишненко О.П.) та 1-А (Маркова К.Г., Нєдова Ж.В.) класів.

  Вихованці Загарій Т.В. та  Разумової М.В. - учні 5-9 класів теж внесли свій внесок у зустріч пернатих. Власноруч виготовлені годівнички й дуплянки всім класом розвішували на деревах, ретельно підбираючи затишне містечко, адже корм у годівничку треба періодично підсипати. Діти виготовили чимало цікавих та креативних поробок із різних матеріалів та в різних техніках. Не забули відзначити у  своїх роботах птаха року – горобця хатнього. А також узяли участь у розробці демонстраційних плакатів про птахів для проведення уроків.  Таким чином, усі активно долучилися до обласної щорічної природоохоронної акції «День зустрічі птахів». 
107 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page