top of page
  • Фото автораШкола 10

День дитячої книги

Щороку 2 квітня вся всесвітня спільнота відзначає День дитячої книги. Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить із невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості. Свято вирішили відзначати 2 квітня, тому що в цей день народився автор улюблених дитячих казок – Ганс Крістіан Андерсен.

До цієї події маленькі козачата 1-А класу разом із Стамовою Світланою Дмитрівною створили відео, на якому продекламували прислів'я про книжки та їхню роль у житті людини. Не забули малята продемонструвати й власні улюблені дитячі книжки.

А маленькі козачата чоту Інформаційний разом із Самойленко Ларисою Дмитрівною працювали над проєктом створення обкладинки для дитячої книжки. Учні мали можливість продемонструвати власні творчі здібності та спробувати себе в ролі художника-оформлювача дитячих книжок. Малята шукали не професію для себе, а професію в собі. Хтозна, може серед наших козачат уже підростають майбутні українські письменники та книгарі. Бажаємо учням та вчителям творчого натхнення та успіхів і продовжуємо закликати всіх читати українські книжки!

147 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page