top of page
  • Фото автораШкола 10

День вишиванки


Цьогоріч українці святкують День вишиванки 18 травня. Вишиванка – національна святиня, бо символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як реліквію, бо вона символ здоров’я й краси, щасливої долі і родовідної пам’яті, любові й вірності, адже вишита українська сорочка – не просто одяг, це справжній оберіг. Носити вишиванки треба з гордістю, бо це наша історія та культурне надбання нашого народу.

До цієї дати у нашій гімназії відбулось чимало цікавих заходів. Так, малята початкової школи долучились до флешмобу «Намалюю вишиванку». Усі учні 1-4 класів разом із учителями, одягнені у вишиванки, взявшись за руки, єдиним ланцюжком «вишивали» на подвір’ї гімназії силует вишиванки. Вихованці вчителів Разумової М.В. та Кацарської О.Д. створювали моделі власних вишиванок, вивчали орнаменти для вишиванок, працювали в техніці витинанки. Діти початкової школи малювали вишиванки та створювали власні орнаменти для сорочок. Із дитячих робіт утворилась яскрава виставка «Україна вишивана». Для учнів 5-А класу Мартинюк С.В. провела інформаційну виховну годину «А над світом українська вишивка цвіте», під час якої діти дізналися цікаві легенди про те, звідки з’явилися вишиванки. Вчителем англійської мови Трембач М.М. та класоводом 2-Б класу Демиденко М.В. було проведено інтегрований урок української та англійської мови «Я люблю вишиванку!» /відео переглянути можна за посиланням:

У 6-Г класі класним керівником Жлобич К.М. та асистентом учителя Калєвою К.С. було проведено тематичну класну годину "Про що говорить вишиванка: символіка орнаментів та кольорів". Учні вивчали символи та кольори, які використовуються в різних областях України та прикрасили карту нашої країни власноруч виготовленими орнаментами. Вихованці вчителя хореографії Обручкової О.О. (3-Б клас) підготували яскравий український танок. А учні 1-А класу разом із Стамовою С.Д. працюваали на розмальовками «Вишиванка – твій генетичний код».

Пропонуємо переглянути відеоматеріали до Дня вишиванки у нашому закладі.260 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page