top of page
  • Фото автораШкола 10

День вишиванки
День вишиванки в Україні відзначають у третій четвер травня, цьогоріч свято відзначають 19 травня.

Уперше це свято відзначили в 2006 році, коли студентка Чернівецького національного університету запропонувала своїм одногрупникам прийти на заняття у вишитих сорочках. Ініціативу підтримали й викладачі, і студенти всього навчального закладу. Кілька років свято відзначалося тільки в стінах університету, а потім ця традиція поширилася й іншими містами України.

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок.

До цього дня в школі було організовано фотофлешмоб «Моя вишиванка-мій оберіг!». Учні, батьки, вчителі активно долучились до дистанційної роботи. Найактивнішими були маленькі козачата початкової школи: 1-А (Коваленко М. М.), 1-Б (Демиденко М. В., 1-В (Прокопенко Т. О.), 2-А (Самойленко Л. Д.), 2-Б (Пухкан О. К.), 2-Г (Бузіян Т. А.), 3-Б (Мустафа О. І.), 3-Г (Докова Т. М.), 4-А (Стамова С. Д.), 4-В (Чумаченко Е. Б.). Не відставали від малюків і старшокласники. Вихованці Тіторенко В. М. (5-Б), Купрієвич І. П. ( 6-А), Кацарської О. Д. (7-А), Разумової М. В. (7-В), Топал Н. Д. (8-А), Якубової О. М. (8-Б), Рященко О. І. (9-Б).

Пропонуємо переглянути відео із яскравими вишиванками, які, віримо й сподіваємось, дійсно є нашим оберегом у важкі для України часи.422 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page