top of page
  • Фото автораШкола 10

День Безпечного Інтернету


9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”

День безпечного Інтернету запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

В цей день в нашій школі були організовані та проведені тематичні заходи для учнів різних вікових груп. Так, учні 8-11 класів доєднались до до тестових програм Safer Internet Day Challenge 2021 академій Cisco та провідних університетів України за підтримки Інституту модернізації змісту освіти. В ході тестувань учні мали можливість перевірити свої знання з питань поведінки в цифровому світі та правил Кібербезпеки. Старшокласники змагались в грі на знання термінів та виконували інтерактивні вправи. Під час віртуальної гри учні дізналися про види атак, захист даних і конфіденційність, про захист організації та ландшафт Кібербезпеки. Учням сподобалась захоплива подорож челенджу. Сподіваємось на гарні результати підсумкового тестування та отримання сертифікатів для кожного учасника від академії Cisco, адже для доступу до контенту заходу кожен учасник реєструвався індивідуально.

А учні 4-5 класів разом з вчителем основ здоров’я та соціальним педагогом школи провели урок безпечної поведінки в соцмережах. В ході інтерактивного спілкування учні створювали «Щит захисту», вчились коректно вислювлюватись в соцмережах, створювати безпечні акаунти. До заходів долучились члени шкільного рою «Дунайські джурята» - учасники міських етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Юні джури активно працювали разом з учнями, допомагаючи їм набувати навичок поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду, ділилися уміннями позитивного використання технологій заради сприяння створенню кращої і більш безпечної онлайн-спільноти.


44 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

コメント


bottom of page