top of page
  • Фото автораШкола 10

Дбаймо про водні ресурси


Щорічно 2 лютого у світі відзначається День водно-болотних угідь, започаткований з нагоди ухвалення Конвенції з водно-болотних угідь, яка була підписана 2 лютого 1971 року в іранському місті Рамсар.

До цієї події в школі було організовано та проведено низку заходів. Так, для вихованців 1-В класу (Прокопенко Тетяна Олександрівна) було проведено тематичний урок технологій та дизайну, на якому діти виготовляли листівку із пластилину «Мешканці ВБУ». А учні 1-Б класу (Демиденко Марина Вікторівна) провели годину спілкування «Бережи водичку», після якої малята малювали мешканців водно-болотних угідь. Учні 3-Б класу (Чумаченко Елізабет Борисівна) малювали малюнки й створювали мінігазети, а деякі – навіть спробували створити презентації на тему «Озера Придунав’я». Вихованці Стамової Світлани Дмитрівни (4-А клас) провели дистанційний урок позакласного читання, під час якого ознайомились із творами В. Сухомлинського «Де ночує водяна лілія» й В. Чухліба «Пісня тоненької очеретини». Після чого козачата створили власні проєктні роботи «Мешканці болота», в яких презентували загадки та малюнки про мешканців ВБУ.

З підсумками роботи учнів 4-А класу можна ознайомитись за посиланням:Вихованці 4-Г класу (Вихрестюк Наталія Олегівна) долучились до реалізації міжпредметного проєкту для учнів 5-11 класів, який було започатковано та реалізовано завдяки вчителям Кацарській Олені Дмитрівні (образотворче мистецтво), Разумовій Майі Володимирівні (обслуговуюча праця), Жлобич Катерині Миколаївні (музичне мистецтво), Димаренко Тетяні Валеріївні (заступника директора з ВР). Проєкт «Мешканці водно-болотних угідь» дав можливість учням ознайомитись із техніками виконання саморобок із різних матеріалів, дізнатись про представників флори та фауни ВБУ Одеської області та намалювати їх, прослухати та вивчити українські народні пісні. Вихованці вчителя біології Загарій Тетяни Володимирівни ще восени організували екскурсію до озера Леб’яже, метою якої було розширити знання про видовий склад рослин та тварин, їхнє значення, сприяти вихованню любові до рідного краю, привернути увагу учнів до екологічних проблем нашої місцевості. Підсумком екскурсії стали виготовлені учнями лепбуки «Зберігаємо ВБУ». А вихованці вчителя іноземної мови Садківської Ольги Анатоліївни стали учасниками дистанційного тематичного уроку з англійської мови «Навколишнє середовище та його проблеми. Захист водних ресурсів». На уроках були розглянуті основні проблеми навколишнього середовища та шляхи їх вирішення. Мовою оригіналу дев’ятикласники ознайомились із основними програмами діяльності ООН щодо збереження та підтримки водних ресурсів, висловили власні думки з даного питання. Класний керівник 10-Г класу Демирова Світлана Володимирівна провела зі своїми вихованцями онлайн спілкування, в ході якого учні ознайомились з тематикою 2022 року - «Водно-болотні угіддя для людей і природи». Також розглянули важливі питання збереження водних ресурсів планети. Вихованці Нєдової Жанни Валентинівни, учні 8-х класів, підготували проєктні роботи, в яких змогли розкрити багатство водойм нашого краю: розмаїття флори і фауни, значення озер у господарській діяльності.

Воістину, природа – дім, у якому існує людство, це – спадок від наших батьків, який ми маємо передати своїм дітям. І тільки ціннісне ставлення до природи і сформована на його основі екологічна культура дасть можливість усьому людству зберегти нашу планету для нащадків.
294 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page