top of page
  • Фото автораШкола 10

Готуємось до ЗНО -2022


Наказом Міністерства освіти і науки України від 05 травня 2021 року № 498 врегульовано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року:

- затверджено перелік навчальних предметів, із яких у 2022 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання;

- окреслено принципи зарахування результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання;

- установлено строки проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

- визначено підходи щодо встановлення результатів державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року проводитиметься з 23 травня до 15 липня з 13 навчальних предметів: українська мова, українська мова і література, математика (завдання рівня стандарту), математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови.

Результати ЗНО за шкалою 1-12 балів із чотирьох навчальних предметів зарахують як оцінки за державну підсумкову атестацію освітнього рівня повної загальної середньої освіти для учнів (студентів) закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2022 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

У 2022 році випускники складатимуть обов’язкове ДПА у формі ЗНО з української мови, математики, історії України або іноземної мови та ще з одного предмету на вибір.

Максимально учасники зможуть пройти п’ять тестувань ЗНО бюджетним коштом. Окрім п’яти гарантованих державою тестів, учасник зможе додатково, за бажанням, скласти тестування з інших предметів за власні гроші.

У січні поточного року адміністрацією школи було організовано та проведено зустріч із батьками учнів 10-11 класів з метою ознайомлення їх з інформацією щодо проведення ДПА і ЗНО в 2022 році. Заступник директора з навчально-виховної роботи Крилова Тетяна Вікторівна довела до відома всіх присутніх вимоги щодо якісної підготовки та участі випускників у вступній кампанії. А саме:

- графіком проведення ЗНО у 2022 р.;

- навчальними предметами, які можуть обирати учні;

- матеріалами для підготовки до ЗНО-2022;

- термінами реєстрації на ПЗНО та ЗНО;

- особливостями структури тестових завдань для ЗНО тощо.

Детальна інформація щодо проведення ДПА і ЗНО у 2022 р. міститься за посиланнями:
31 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page