top of page
  • Фото автораШкола 10

Вітаємо шкільну команду «Здравушка»!В умовах карантину в поточному навчальному році з 1 по 15 грудня проводився фотоконкурс в рамках міського етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Конкурс фотографій був направлений на пропаганду здорового способу життя й проводився за наступними номінаціями: «Я та моя родина», «Світ моїх захоплень», «Чарівне моє довкілля», «Моє місто – мій Ізмаїл», «Спортивна формула здоров’я».

Члени шкільної команди «Здравушка» провели дві фотосесії й представили на міський конкурс фотографії в двох номінаціях: «Світ моїх захоплень»,«Моє місто – мій Ізмаїл». Дві фотороботи піднімають актуальну тематику сучасного сьогодення – виховання екологічної культури. Слід відзначити, що дана тема є актуальною серед всіх учасників навчально-виховного процесу нашої школи. Восени, завдяки дружній співпраці з підприємством «ЕКОМІСТО», в приміщеннях школи були встановлені екоконтейнери для сортування сміття. Відтепер, пластикове, паперове, скляне, органічне сміття збирається і утилізується окремо. Погодьтесь, вагомий внесок у збереження й підтримку екобалансу рідного міста (враховуючи велику кількість сміття великої кількості людей в школі)! Не забули й про утилізацію відпрацьованих батарейок. Протягом всього року вчителі, учні, батьки будуть приносити використані батарейки до спеціального контейнеру.

І саме тому тему екокультури обрала для своєї роботи й шкільна команда міського проєкту ДУМ (Дивись У Майбутнє) під керівництвом Попової Ніни Федорівни. Сподіваємось, що задумані плани будуть успішно реалізовані в школі.

За підсумками онлайн-голосування фотографія нашої школи «Наше сміття-наша відповідальність. Зробимо місто чистішим!» посіла І місце на міському конкурсі. Ця перемога стала можливою завдяки спільній праці учнів, вчителів, батьків. Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до онлайн-голосування й допомагав просуватись до переможного результату. Найщиріші вітання та подяку висловлюємо шкільній команді «Здравушка» (керівник Харалампіді Наталя Миколаївна) та учню 10-А класу Баданіну Олексію, які докладали чимало зусиль для створення яскравої агітаційної фотографії.50 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page