top of page
  • Фото автораШкола 10

Вітаємо чот Козацький з перемогою !


В грудні 2020 року в місті було оголошено фотоконкурс «Здоров’я та здоровий спосіб життя», в якому активну участь взяли маленькі козачата 3-А класу (козацький наставник Стамова Світлана Дмитрівна). Запланована екофотосесія була проанонсована в новинах сайту школи / « Всесвітній день захисту домашніх тварин»/. Креативну ідею козачат було успішно реалізовано на міському фотоконкурсі завдяки спільній праці учнів, батьків, членів шкільної команди «Здавушка» і, звісна річ, домашніх тварин.

Суботній день, в який у шкільному кабінеті з’явилась різноманітна компанія домашніх улюбленців, надовго запам’ятається всім. Пухнасті кошенята, пруткі цуценята й дорослі врівноважені собаки, тиха й спокійна черепаха, різнобарвні хом’ячки – активні учасники фотосесії, які нявчали, гарчали, пручались, але сфотографувались! Дякуючи професійній роботі учнів школи Баданіна Олексія (10-А клас) та Завадського Михайла (9-В клас) школа мала можливість обирати між двома якісними фотографіями. Команда «Здравушка» разом з учнями 3-А класу обрала й надала на міський конкурс фото Баданіна Олексія. І не прогадала, бо кількість онлайн-голосів за фото в номінації « Світ моїх захоплень» була дуже великою! До онлайн-голосування долучились всі : учні школи, вчителі, батьки. Школа отримала грамоту за найбільшу кількість голосів. А учень 10-А класу Баданін Олексій отримав грамоту за І місце.

Висловлюємо подяку всім, хто долучився до онлайн-голосування! Голос кожного для шкільної команди, всієї школи був значущим і вирішальним (попри непрості умови міського голосування). Тепер всі розуміють, що разом ми-сила! Сила, яка долучається до такої важливої справи, як виховання екокультури та доброти, якої так не вистачає у сучасному світі.
74 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page