top of page
  • Фото автораШкола 10

Декада естетичного виховання
З 05.04 по 16.04 поточного року в школі в дистанційному режимі проходила декада естетичного виховання. Члени шкільного рою «Берегиня», козацьким наставником якого є вчитель обслуговуючої праці Разумова Майя Володимирівна, активно долучились до виготовлення Великодніх подарунків. Вихованці рою, ознайомившись із різноманітними техніками, змогли самостійно виготовити яскраві й презентабельні роботи. Пасхальні вироби виготовлені з різних конструкційних матеріалів: пір’я, тасьми, бусин, шпагату, бавовни, деревини, декоративних елементів, мережива. Виготовлялись вони в різних техніках: об’ємної аплікації, плетіння з бісеру дугами, печворк без голки, випилювання та випалювання по дереву, розпис по дереву.

А учні вчителя образотворчого мистецтва Кацарської Олени Дмитрівни додали гарного настрою своїми художніми роботами. Також у дистанційному режимі вихованці козацьких наставників ознайомились із матеріалами, присвяченими 75- річниці з дня заснування Львівської національної академії мистецтв, яка готує фахівців з образотворчого, декоративно-прикладного, монументального та сакрального мистецтва, дизайну, реставрації, мистецтвознавства, культурології, менеджменту соціокультурної діяльності. Адже навички роботи, отримані в козацькій майстерні, багато хто з вихованців планує перетворити на свою професійну діяльність.

Так, учениця 7-Б класу Кожухаренко Аліна завдяки своїй майстерній діяльності та наполегливості вже має високі художні досягнення, незважаючи на дистанційні обмеження в її роботі. До Великодніх свят дівчина взяла участь у трьох мистецьких конкурсах і отримала почесні грамоти (лауреат І ступеню Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу “GRAND FEST ART симфонія»; лауреат І премії онлайн Міжнародного конкурсу «Україна єднає світ»; ІІІ місце в Міжнародному конкурсі дитячого малюнка «Печери очима дітей»). Вітаємо Аліну з перемогами й зичимо успіху їй і керівнику Малоок Лілії Федорівні (гурток Палацу дітей і юнацтва).

Робота кафедр Львівської національної академії мистецтв: декоративно–прикладного мистецтва https://youtu.be/Oyz6QKOt7vI, кафедри дизайну, образотворчого мистецтва і реставрації неабияк зацікавила як хлопців, так і дівчат. Профорієнтаційний напрямок діяльності постійно використовується на творчих уроках учителів художньо-естетичного циклу.

Сподіваємось, що в нашій школі готується гідне покоління майбутніх абітурієнтів вищих навчальних закладів, а також талановитих майстрів та майстринь нашої держави.

З презентацією роботи шкільної кафедри художньо-естетичного циклу можна ознайомитись на власному каналі вчителя образотворчого мистецтва Кацарської О. Д. https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

Пропонуємо переглянути Великодні роботи вихованців шкільної майстерні «Берегиня».


133 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Commenti


bottom of page