top of page
  • Фото автораШкола 10

Вітаємо з перемогою на конкурсі читців творів Лесі Українки ученицю 9-Г класу Сайтарли Аліну!З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки та Міжнародного дня рідної мови в Придунайській філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» відбувся конкурс читців творів Лесі Українки. До участі були запрошені заклади загальної середньої освіти Півдня Одеської області.

Учениця 9-Г класу Сайтарли Аліна – активна учасниця колективу дитячо-юнацького театру-студії «Едельвейс» (керівник Герасимова Ольга Миколаївна) представила на дистанційний конкурс свою відеороботу.

Підсумки конкурсу підбило компетентне журі з членів педагогічного складу кафедри суспільно-наукових дисциплін. Усі учасники були поділені за віковими категоріями. В своїй віковій категорії робота Аліни посіла І місце.

Пройдуть роки, десятиліття, століття, а Лесина поезія буде жити, бо: «Від юних літ і до останнього подиху стояла наша прекрасна Леся Українка з вояцьким щитом у руці на стражі правди і добра, мов легендарна дівчина-витязь, закута в кольчугу свого безстрашшя, гідності і правоти». Хочеться вірити, що ім'я поетеси та її творчість будуть живим вогником жевріти у серцях наших дітей.

Ми пишаємось гідною перемогою нашої учениці й вітаємо всіх переможців та учасників конкурсу. Бажаємо всім нових перемог та творчого натхнення!


Джерело:Відеороботу Сайтарли Аліни можна переглянути в публікації «150 років з дня народження Лесі Українки» на сайті школи406 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

댓글


bottom of page