top of page
  • Фото автораШкола 10

Вітання з Днем захисника України!


Згідно з указом Президента України з 2014 року 14 жовтня відзначається День захисника України. І тепер цей день став не просто державним святом, а по-справжньому всенародним, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові і добровольці, госпітальєри і волонтери, дорослі і діти.

До цього свята в нашій школі було організовано та проведено низку заходів. Так, вихованці Стамової Світлани Дмитрівни (4-А клас) та Попової Ніни Федорівни (6-Б клас) підготували відеопривітання. Учні 8-В класу разом із козацьким наставником Поляковою Галиною Олександрівною провели виховну годину «Козацькому роду нема переводу», в ході якої знайомились з історією виникнення свята та демонстрували свою «козацьку силу». А вихованці Кацарської Олени Дмитрівни провели мистецький флешмоб «Малюємо козаків». Козацький наставник чоту «Інформаційний» Самойленко Лариса Дмитрівна провела з учнями танцювальний флешмоб. А музичний керівник Жлобич Катерина Миколаївна вивчила з учнями пісню про козаків.

13 жовтня в спортивній залі школи відбувся захід посвяти новобранців п’ятикласників до Братства Джур Козацьких. Юні джури подолали чимало випробувань, демонструючи свою силу, спритність, винахідливість, дружбу й командний дух. Козацькі навички з колишніми козачатами вже встигли відпрацювати вчителі фізичного виховання Дротенко Людмила Анатоліївна, Дротенко Анатолій Гаврилович, Обручкова Ольга Олегівна. Завдяки зусиллям батьків джурята скуштували смачних вареників та пиріжків. Директор школи Хмельниченко Оксана Миколаївна разом із вчителем курсу «Захист України» Гроздєвим Владиславом Федоровичем вручили юним джурам символ козацької влади – булаву.

Сподіваємось, що насичений та цікавий день напередодні козацького свята надовго запам’ятається всім. Адже традиції та історія наших пращурів – козаків живі саме завядки зусиллям сучасного покоління українців.

204 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page