top of page
  • Фото автораШкола 10

Всеукраїнський урок єдностіНаціональний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України та Національна суспільна телерадіокомпанія організували Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів з усієї України. Ця ініціатива має на меті підвищити рівень стійкості українців до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення.

16 лютого 2022 року «Фільтр» уперше ініціював Всеукраїнський урок із медіаграмотності, до якого долучилася вся країна. Виклики, з якими ми зіштовхнулися вже за лічені дні, показали, що єдність — запорука нашої боротьби. Вміння не вестися на маніпуляції та протидіяти дезінформації допомагають зберегти єдність.

Тож, 6 жовтня поточного року «Фільтр» уже вдруге організував Всеукраїнський урок, присвячений медіаграмотності. Учні 5-9 класів нашої гімназії долучилися до уроку, під час якого дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції. Наприкінці телевізійного уроку дітям було запропоновано пройти тест-гру. З усіма запитаннями учні швидко справилися на відмінно.
32 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Kommentare


bottom of page