top of page
  • Фото автораШкола 10

Всеукраїнський урок з медіаграмотності


Національний проєкт з медіаграмотності “Фільтр” Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти і науки оголосили проведення першого Всеукраїнського уроку з медіаграмотності 17 та 18 лютого 2022 року в усіх закладах загальної середньої освіти України.

Ця ініціатива стала частиною невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента та постановою Уряду до Дня Єднання від 14 лютого.

Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. До проведення такого уроку долучились учні та вчителі нашої школи. Під час уроку наставники разом із вихованцями проговорили різноманітні способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі та розглянули процеси створення новин. Так, учні 10-Г класу (Демирова Світлана Володимирівна) розглядали тему «Основи медіаграмотності та безпечне використання інтернету». А учні 6-Г класу разом із Наліванною Юлією Сергіївною та асистентом вчителя Довєріною Аллою Михайлівною переглянули тематичне відео англійською мовою та пройшли тест з медіаграмотності.

Такі уроки покликані навчати медіаграмотності всіх людей, незалежно від віку. Адже сучасне сьогодення просто вимагає від людства таких навичок заради власної безпеки.101 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page