top of page
  • Фото автораШкола 10

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»


У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в школі було організовано та проведено низку тематичних заходів.

Так, до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок (25 листопада) в 10–Г класі (Демирова Світлана Володимирівна) проведено годину спілкування. Під час жвавого обговорення старшокласники з’ясовували причини насильства по відношенню до жінок, а наочні експерименти проілюстрували наслідки цієї проблеми в суспільстві. Як діти схожі на своїх батьків ззовні, так і їх вчинки, і в тому числі і насильство, часто є наслідками прикладу батьків. Як забитий цвях завжди залишає слід на місці, де його було забито, так насильство завжди залишає шрами на все життя в душі людини. Як видавлену з тубуса зубну пасту неможливо повернути на місце, так кожне слово, кожний вчинок людини впливає на оточуючих і може нести за собою позитив або негатив.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими (1 грудня) були проведені бібліотечні зустрічі з учнями 7 та 10 класів. Нєдова Жанна Валентинівна залучила вихованців 7-А класу до творчого конкурсу малюнків-плакатів, а з учнями 10-А провела урок-застереження.

До 2 грудня (Міжнародний день боротьби за скасування рабства) вихованці Топал Надії Вікторівни (8-А клас) залучились до години-роздумів про проблеми сучасного рабства. У ході заняття учням було запропоновано вигадати свої поради людям, які планують поїхати на заробіток до іншого міста або країни, що робити, якщо ти потрапив у рабство, поради для сімей. Тема викликала жваву цікавість серед учнів, вони ставили багато запитань, робили слушні зауваження та продовжили обговорення теми після заняття.

До 3 грудня (Міжнародний день людей з інвалідністю) для учнів 6 класів було організовано зустріч з асистентом учителя інклюзивного класу Довєріною Аллою Михайлівною, яка разом із своїми вихованцями провела виховну бесіду «Відкриємо серця для добра».

А для учнів 3 класів асистент вчителя Таран Ірина Ігорівна провела інформаційну хвилинку «У лиху годину пізнаєш добру людину». Учні дійшли висновку, що до всіх людей необхідно ставитись з повагою, доброзичливо, а за потреби бути готовими надати допомогу. Команда соціально-педагогічного супроводу, на чолі з психологом Дем’янчук Мариною Олегівною, разом зі своїми вихованцями підготували виставку робіт «Світ моїми очима».

До 10 грудня (Міжнародний день прав людини) соціальний педагог Харалампіді Наталія Миколаївна провела соціально-педагогічний інформаторіум «Великі права маленької людини» для учнів 4 класів й інтерактивне спілкування з питань профілактики булінгу в учнівському сердовищі для дітей 5 класів. Вихованці переглядали корисне відео, працювали з долоньками толерантності й серцями побажань. Для учнів 1 класів асистент учителя Миринова Василіса Василівна провела інтерактивне заняття, під час якого ознайомила малят із правами людини.

У цілому, всі заходи були спрямовані на виховання в учнів упевненої поведінки, формування власної думки й стійких переконань щодо негативних явищ у сучасному суспільстві. Впевнені, що вогонь не гаситься вогнем і люди можуть боротися з насильством тільки шляхом пошуку взаємопорозуміння, компромісу, прощення та любові.
135 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page