top of page
  • Фото автораШкола 10

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»Учнівська молодь та громадяни нашої держави об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону. 17 вересня 2022 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» небайдужі до екологічних проблем люди долучилися до Всесвітнього прибирання «World Cleanup Day». Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

До активних екологічних дій було залучено й учасників освітнього процесу нашої гімназії. Цьогоріч було організовано декілька динамічних локацій у різних форматах проведення:

- «Цифрове прибирання», яке було організовано вчителями інформатики Рященко О. І. та Стояновим І. М. для учнів 5-9,11 класів у дистанційному форматі. Адже видалення зайвої інформації з електронних та інтернет ресурсів, гаджетів, хмарних сховищ, дозволяє розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання знижує кількість викидів CO2 в атмосферу;

- «Зелене будівництво», під час якого вчителі, батьки й учні четвертих класів висадили кущі, дерева, квіти на території гімназії. Не забули діти полити зелені насадження, які було висаджено в минулі роки;

- Акція «Утилізую пластик», в ході якої вчителі, батьки й учні перших класів навчалися правилам утилізації пластикових пляшок, знайомились з розташуванням куточків сортування сміття в приміщенні гімназії (у рамках проєкту «Екодіти»).

Попри військові дії, українці не забувають про чисте довкілля. Сподіваємось, що війна закінчиться і всі ми повернемось до мирного життя. Життя, в якому щодня будемо дбати про природу й спільними зусиллями будувати зелену Україну.

"ЦИФРОВЕ ПРИБИРАННЯ"

Акція "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО"

Акція "УТИЛІЗУЮ ПЛАСТИК"


210 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page