top of page
  • Фото автораШкола 10

Всесвітній день прибирання


18 вересня 2021 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції взяли участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

До акції долучилися вихованці Братства Молодих Козаків нашої школи. Учні 9-11 класів разом зі своїми наставниками організували прибирання прилеглої території. Дружно збирали сміття, поливали дерева та кущі, які маленькі козачата висадили навесні поточного року (акція «Ми долучились до зеленого будівництва України»). Часу на прибирання пішло не багато, але великі справи починаються з маленьких учинків, у даному випадку - екологічних. Слід відзначити той факт, що в школі вже другий рік усіма учасниками навчально-виховного процесу підтримується проєкт «ЕКОДІТИ». Ми намагаємось покращити становище у сфері утилізації сміття й тому відсортовуємо пластик, папір, органічні відходи.

У цей день учителі інформатики залучили своїх вихованців до цифрового прибирання, яке проходило в рамках «World Cleanup Day». Адже чистота інформаційного простору – це частина нашого сучасного життя.

Сподіваємось, що прибирання стане повсякденною нормою для всіх. Бо вже давно відомо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
199 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page