top of page
  • Фото автораШкола 10

Всесвітній день письменника

Всесвітній день письменника відзначають щорічно 3 березня. Роль письменника в суспільстві надзвичайно важлива. Письменник – це очі, думки та совість суспільства. Чесність, спроможність хоробро дивитися у вічі дійсності й відкрито говорити правду являють справжнього письменника. Його пильні спостереження, влучні здогадки та передбачення є відгуком часу й елементом формування відповідного пласту історії.

До всесвітнього дня письменника учні 3-Б класу разом із Пухкан Оленою Костянтинівною провели корисне спілкування. Відпрацьовуючи мовленнєві навички, малята працювали у творчих групах, розгадували тематичні кросворди, працювали з індивідуальними картками та розмальовками. Не забули згадати й про День народження видатного українського письменника Тараса Григоровича Шевченка, чиї вірші вже стали пророчими. Вихованці Прокопенко Тетяни Олександрівни (2-В клас) та Демиденко Марини Вікторівни (2-Б клас) до Дня народження Т.Г. Шевченка провели фоточелендж «Читаю Т.Г. Шевченка» й створили фотоколажі із улюбленими книжками. Учні 3-В класу (Дармодехіна Ірина Сергіївна) провели годину спілкування "Рідна мова у серці народу", під час якого написали диктант та створили святковий колаж "З Україною в серці". А у 4-В класі Пишненко Олена Петрівна провела урок - захід "Українська мово - моя ти рідна, калинова!", під час якого учні розглянули поняття "міжнародний", "рідна", слухали вірші про українську мову, розгадували загадки, змагалися у виконанні інтерактивних вправ та завдань з мови, розвивали патріотичне ставлення до рідної мови, українських поетів та прозаїків. У дистанційному форматі учні 7-Б класу організували поетичний марафон "Митці українського слова", під час якого вивчили та продекламували вірші як сучасної, так і класичної української поезії. Разом із своїми вихованцями вірш Ліни Костенко прочитала й класна керівниця Радєва Христина Миколаївна.

Українськи поети та прозаїки – співці українського слова, які прославляють та популяризують нашу мову в усьому світі. Тож читаймо й розмовляймо українською!

436 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page