top of page
  • Фото автораШкола 10

Всесвітній день комп'ютерника14 лютого - неофіційне свято, але широко відзначається в професійному світі День комп'ютерника. 14 лютого 1946 науковому світу і всім зацікавленим був продемонстрований перший реально працюючий електронний комп'ютер ENIAC (Електричні Числовий Інтегратор І Обчислювач).

Інженери, системні адміністратори, програмісти - всі примкнули до тих, хто святкує День комп’ютерника. Це хоч і неофіційне, але свято, яке відзначають у всьому світі, включаючи Україну.

Цей день, без сумнівів, можна назвати днем кожного з нас. Адже в сучасному світі неможливо обійтися без комп'ютера. І це пов'язано не тільки з робочим процесом. Згадаймо, що соціальні мережі, які замінили нам пошту і телеграф, поглинають багато часу. А без спілкування обійтися практично неможливо. Тому свято має міжнародний формат з мовою програмування, який всі розуміють.

В рамках угод про співпрацю між закладами освіти 17 лютого 2021 року вчителями інформатики Рященко Оксаною Іванівною та Стояновим Іллєю Михайловичем було організовано та проведено онлайн конкурс «Кмітливий інформатик». В конкурсі взяли участь студенти 1-го курсу факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності ІДГУ, учні 6-9 класів нашої школи та шкіл Ізмаїльського району. Організаторами цього заходу стали декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Мізюк В.А., викладачі кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності Абросімов Є.О. , Дмитрієва М.В., студентський актив факультету. Учасники заходу мали змогу проходити онлайн завдання, перевіряючи свої знання та вміння в області інформатики /режим доступу - http://idgu.edu.ua/28528/

Усім сподобалась форма проведення заходу, а саме онлайн середовище Kahoot! Одночасно у заході взяли участь 47 учасників. Вітаємо ученицю 9-В класу Бєляєву Анастасію, яка серед всіх учасників посіла У місце.

Не можна було передбачити переможців у змаганнях до останнього, поки всі спроби учасників не були завершені. Несподіваним результам раділи заклади загальної середньої освіти: 1 місце – Матроський ЗЗСО, 2-3-4 місця – Кам’янський ЗЗСО, 5 місце – ЗОШ № 10.

Переможці конкурсу отримали грамоти та солодкі подарунки. Сподіваємося на подальшу співпрацю та сумісні заходи!203 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page