top of page
  • Фото автораШкола 10

Всесвітній день здоров’я    Щороку 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, який  проходить під знаком однієї, важливої для суспільства теми. Цьогорічна тема Всесвітнього дня здоров’я – «Моє здоров’я, моє право». Мета  — підкреслити важливість здоров'я кожної людини й людства в цілому. У наш час здоров'я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.

    До цієї дати вихованці Прокопенко Т.О. (3-В), Демиденко М.В. (3-Б) долучились до інтерактивної гри "Мій ланч-бокс". Адже право на здорове харчування має кожна людина. Разом із вчителями діти обговорювали користь для здоров’я того чи іншого продукту харчування, а потім вибирали й записували у свій намальований ланч-бокс корисні  продукти. Малята 3-В класу продемонстрували фотороботи,  на яких відобразили власні  спортивні досягнення. Маленькі козачата 4-А  (Самойленко Л.Д.), 4-Б (Пухкан О.К.), 4-Г (Бузіян Т.А.) долучилися до 7 уроку цікавої фізкультури в рамках участі у Всеукраїнському проєкті від Української федерації «Спорт заради розвитку».  Переглянути урок можна за посиланням:

  6 квітня в Україні й світі відзначають Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку. Це нове свято, яке було започатковано в 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом із Міжнародним Олімпійським Комітетом.  «Спорт на благо миру та розвитку» – ключове формулювання цієї міжнародної події, що підкреслює його важливість і необхідність для суспільства, держави та всіх нас. Адже здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність – запорука загального процвітання й добробуту. До цієї дати учні 4, 5, 7 класів стали учасниками та учасницями  Всеукраїнського флешмобу «White card» та долучилися до встановлення національного рекорду разом  із   понад 2540 закладів та понад 120 000 учнів різного віку. Всі учасники та учасниці флешмобу показали білу картку війні, адже у  воєнний час спорт не просто фізична активність. Це потужний інструмент підтримки національного духу та єдності, втілення волі до Перемоги.

Переглянути флешмоб можна за посиланням:


198 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page