top of page
  • Фото автораШкола 10

Всесвітній день домашніх тварин


Щороку 30 листопада відзначають Всесвітній день домашніх тварин. Його мета - розвивати в людях гуманність до тварин та почуття відповідальності. До цієї дати маленькі козачата 2-А (Стамова С.Д.), 3-Б (Демиденко М.В.), 3-В (Прокопенко Т.О.), 4-А (Самойленко Л.Д.), 4-Б (Пухкан О.К.), 4-Г (Бузіян Т.А.) долучились до Всеукраїнського флешмобу "Лапка підтримки". Діти зробили спільне фото із закликом допомогти безпритульним тваринам, підтримати їх. А потім опублікували фото в соціальних мережах на сторінках своїх козацьких наставників і батьків.

Для учнів 2-Г класу асистент учителя Дем'янчук М.О. провела тематичне заняття, під час якого діти переглядали навчальне відео, розгадували загадки про тварин, дізнавалися про цікаві факти з життя чотирилапих пухнастиків. Малята 2-А класу разом із Стамовою С.Д. створили спільну розмальовку "Тварини - наші друзі", пограли в гру "Коти проти собак", разом із працівницею центральної дитячої бібліотеки вибрали для домашнього читання книжки про тварин. Учні та учениці 3-В класу разом із батьками створили цікаве відео про домашніх тварин, на якому продемонстрували власних домашніх улюбленців.

Відео за посиланням:

У світі живуть мільйони домашніх собак та котів. Вони мають люблячих господарів, смачну їжу та власне місце для ночівлі. Ми не знаємо, про що вони ще мріють у своєму житті. Але ми точно знаємо, про що мріють сотні тисяч безпритульних тварин. Кожен безпритульний пес та кіт мріє про люблячого господаря, який буде піклуватися про нього. Тож не лінуйтеся підгодовувати безпритульних котів та собак. Творімо добро щодня!56 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page