top of page
  • Фото автораШкола 10

Всесвітній день дитини


20 листопада в усьому світі щорічно відзначають Всесвітній день дитини. Саме в цей день у 1959 році Генеральна Асамблея ухвалила Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. Це свято світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

До цієї дати в нашій гімназії було проведено низку освітніх заходів. Так, маленькі козачата четвертих класів (Самойленко Л.Д., Пухкан О.К., Бузіян Т.А.) та юні джури 6-А класу (Димаренко Т.В.) долучились до Всеукраїнської онлайн-руханки та встановлення Національного рекорду "Єднання" в рамках фестивалю "Назустріч успіху" (організаторами Проєкту є Українська федерація «Спорт заради розвитку» спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»).

Відео за посиланням на сторінці Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/442392799743938/permalink/1314888779160998/?mibextid=c7yyfP

Для учнів дев'ятих та шостих класів практичним психологом, військовою запасу, тренеркою міжнародного проєкту "Турбота про психічне здоров'я та психосоціальна допомога дітям та їхнім сім'ям" від Громадської організації "Жива-Я" та Slovenska filantropija Оксаною Галузинською та гештальт-терапевткою та тренеркою проєкту Михайловою Тетяною були проведені тренінгові заняття "Толерантність в суспільстві. Ми різні- в цьому наше багатство, ми разом-в цьому наша сила". А вихованці Вихрестюк Н.О. та Дем’янчук М.О. (2 - Г клас) провели інформаційну хвилинку, під час якої в ігровій формі дізнавались про права дітей усього світу та історію виникнення свята. Учні 5-В класу Разом із Бабак Н.І. вивчали права дитини за допомогою цікавих вправ та корисних малюнків. Учениця 9-В класу Чебан Д. під керівництвом Разумової М.В. створила творчі роботи в техніці «витинанка», присвячені правам українських дітей. Адже сьогодні багато дітей України не можуть реалізувати свої права через воєнну агресію. Своїм роботам дівчина дала змістовні назви «Толерантність - мистецтво жити разом», «Я вірю в силу доброти», «Щаслива дитина-успішна країна».

Плекаємо надію, що незабаром усі діти України будуть щасливими та усміхненими. Адже діти – майбутнє нашої нації та запорука успішного відновлення й розвитку держави.
89 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page