top of page
  • Фото автораШкола 10

Всесвітній день дитини20 листопада відзначають Всесвітній день дитини. "Людство зобов’язане дати дитині найкраще", - Декларація ООН про права дитини. Якою б не була розумною та талановитою дитина, вона все ж потребує дорослої опіки й уваги, турботи та любові, захисту й постійної підтримки. Метою Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

До цієї дати маленькі козачата чоту Інформаційний разом із Самойленко Ларисою Дмитрівною (3-А) створили галерею малюнків та фотоколажів. На малюнках та фотографіях діти відобразили світ щасливого дитинства, в якому обов’язково присутні тато й мама, власна родина, яскраве сонечко й мирне небо над головою. Адже дитинство повинно бути радісним і щасливим, попри всі негаразди, що існують у світі і в нашій країні в тому числі.

Учні 2-Б класу разом із Демиденко Мариною Вікторівною ознайомились із правами дитини під час корисного спілкування «Я- дитина і маю право». А новобранці 1-Б класу (Большакова Олена Анатоліївна) вивчали права дитини за допомогою маленьких краплинок щастя. У Всесвітній день дитини ми, як ніколи, бажаємо всім дітям України щасливого й мирного дитинства.
101 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page