top of page
  • Фото автораШкола 10

Визначні дати української державності    19 лютого Україна відзначає День Державного Герба. Український тризуб уособлює  зв’язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Тризуб - це символ нашої незалежності, гордості та жаги до волі, яку Україна  виборює зі зброєю в руках.

    До цієї дати маленькі козачата 2-А класу (Стамова С.Д.) провели конкурс малюнків. Діти вчилися малювати державний символ та знайомились з  історією його походження. А вихованці Жлобич К.М. (7-Г клас) провели диспут на тему «Тризуб – символ з великим змістом». Учні переглянули відеофільм Українського  інституту національної пам'яті «Історія  Герба України», взяли участь у цікавій вікторині.

   20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, людей, які в 2014-му пожертвували власним життям заради  світлого майбутнього  нашої держави. Цю дату було встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року, з метою увічнення великої людської, громадянської й національної відваги та самовідданості, сили духу й стійкості громадян, які змінили хід історії нашої держави.

  Вшановуючи пам'ять загиблих героїв, вихованці Разумової М.В. та Кацарської О.Д. організували виставку творчих робіт. На своїх малюнках діти відобразили трагічні події становлення української державності та передали прагнення українців до вільного й мирного життя. До виставки долучилась учениця 9-В класу Чебан Дар’я зі своїми роботами у техніці витинанка. Учні та учениці 8-Г класу (Наліванна Ю.С., Журя Л.І.) провели урок мужності, під час якого знайомились із історичними подіями Революції Гідності, переглядали відео. Вчителі історії Нагорняк М.М. та Шванюк Н.І.  для своїх вихованців провели  години спілкування «Небесна сотня. Герої не вмирають». Учні знайомились із перебігом подій  Революції  Гідності, переглядали цикл відеосюжетів про ті страшні події на Майдані. А потім стали учасниками віртуальної виставки, присвяченої Дню Героїв Небесної Сотні та поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. На знак вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні діти виготовили постер та паперових білих янголів і доєднались до Всесвітньої тихої акції «Ангели пам’яті»

   Шануймо й пам’ятаймо всіх, хто поклав своє життя за майбутнє України! Всіх, кому ім’я мужність, сміливість і відвага.


67 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page