top of page
  • Фото автораШкола 10

Бібліотечно-краєзнавчі кроки


З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек щорічно проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. В цьому році він проходив під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності»

Щоб пишатися рідним краєм і любити його, важливо добре знати його історію, мову, культуру. З огляду на це, одним із пріоритетних напрямів патріотичного виховання молоді є краєзнавство. Зміст краєзнавства формується навколо таких базових чинників, як природа, історія, соціальна сфера. Саме їх намагалися розкрити наші шкільні бібліотекарі та вчителі.

Протягом жовтня в шкільній бібліотеці були організовані книжкові виставки «Мій край – моя історія жива» та «Літературне мистецтво рідного краю».

Бібліотекарем Нєдовою Жанною Валентинівною та вчителем трудового навчання Разумовою Майєю Володимирівною був проведений інтегрований урок на тему: «Вишивка народів Бессарабії». Метою уроку було ознайомлення з особливостями вишивки різних народів нашого краю, виховання в учнів почуття любові та гордості за своїх земляків.

Сумісний з бібліотекарем урок «Замальовки рідного краю» був проведений для учнів 7-А класу вчителем образотворчого мистецтва Кацарською Оленою Дмитрівною. На уроці діти ознайомилися з творчістю своїх однолітків-земляків, прослухали інформацію про місцевих талановитих художників (Володимира Дудника, Олександра Кари, Івана Коцофляка, Сергія Ушакова). Учні спробували самостійно створити замальовки місцевих пейзажів.

Плекаємо надію, що дистанційний формат навчання не стане на заваді краєзнавчих пошуків наших учнів у шкільній бібліотеці.

93 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page